Tréninková sobota

Celé sobotní odpoledne jsem strávil tréninkem na závodní trati Prokart Raceland Wackersdorf v německém Wackersdorfu. Čekalo nás spoustu najetých kol, pilování ideální stopy, hledání správných brzdných bodů a práce na co nejrychlejších časech.

Na trénink dorazil i můj kamarád Filip, který závodí ve stejné kategorii, takže o motivaci rozhodně nebyla nouze. Společně jsme si dali několik soubojů přímo na trati, porovnávali časy a navzájem se hecovali k ještě lepším výkonům. Právě takové tréninky jsou nejlepší – člověk si nejen pořádně zazávodí, ale zároveň získá cenné zkušenosti a může se neustále zlepšovat.

Bylo to skvělé odpoledne plné rychlosti, adrenalinu a kartingové zábavy. Teď už zbývá jen využít vše, co jsem na trati natrénoval, v dalších závodech.