
Trénink v Praze
V neděli jsem se s tátou zúčastnil zimního motokárového tréninku v Praze na Zličíně, který pořádal Easykart Czech Republic v CMKarting Zličín. Sice se jezdilo na elektrických motokárách, ale i tak to bylo super, protože jsem se tam viděl po dlouhé…

